خانه عسل درمانی درمان کلیه با عسل طبیعی و دفع سنگ کلیه

درمان کلیه با عسل طبیعی و دفع سنگ کلیه

1,914
درمان کلیه با عسل

روش های موثر و مفید برای درمان کلیه با عسل طبیعی و معجون های شگفت انگیز برای دفع سنگ کلیه

درمان کلیه با عسل طبیعی

کلیه یکی از اندام‌های درونی بدن انسان است که وظیفه بسیار حیاتی و مهم تصفیه نمودن خون از مواد زائد و متابولیت های بدن را به عهده دارد.

تحقیقات نشان می دهد که درمان کلیه با عسل طبیعی بسیار مفید و موثر می باشد و عسل طبیعی برای درمان بیماری های کلیوی از ارزش دارویی و درمانی فوق العاده ای برخوردار است. افزایش ادرار یکی از مهمترین چیزهایی است که در عسل درمانی به وجود می آید و می تواند در درمان مشکلات کلیوی موثر باشد زیرا عسل فاقد نمک بوده ومقدار ناچیزی پروتئین دارد وبا افزایش خروج مایعات از بدن اکثر بیماری ها از بدن خارج می شوند و همین امر به تنهایی در بهبود وضعیت جسمانی بیمار تاثیر بسیار زیادی دارد.

استفاده نکردن از غذاهای ممنوع و مضر، پرهیز ازنوشیدنی های مضر مانند چای ونوشابه های گاز دار، عصبی نشدن و نداشتن استرس وحفظ آرامش، ورزش سبک روزانه، نوشیدن آب زیاد در کنار نوشیدن روزانه ۲ تا ۳لیوان شربت عسل طبیعی میتواند در حفظ سلامتی کلیه ها بسیار بسیار موثر باشد.

احادیث پیامبر وامامان معصوم هم به خوبی نشان می دهد که حتی در صدر اسلام نیز عسل درمانی مورد استفاده بوده است.

یکی از روشهای مصرف عسل به این گونه است که آن را با خیسانده گیاهان دارویی مصرف می کنند.از جمله این گیاهان می توان به جوشانده نسترن یا عصاره ترب سیاه و حتی روغن زیتون و آب لیمو اشاره کرد.

در صورت مصرف پیوسته عسل به صورت محلول در آب (به خصوص آب مقطر وآب باران)، باعث افزایش ادرار و خُرد شدن سنگ های کلیه و مجاری ادرار می شود.

محلول عسل با روغن زیتون و کمی آب لیمو هم برای دفع سنگ کلیه ها بسیار موثر است.

معجون دوسین یا ترکیب عسل با سیاهدانه یکی از آن ترکیبات معروف عسل است که برای درمان انواع بیماری‌ها ازجمله درمان عفونت های ادراری، درمان سنگ کلیه و مثانه به کار می رود.

برای تهیه این معجون باید مقدار ۱ واحد سیاهدانه نیم‌کوب را با ۳ تا ۵ واحد عسل مخلوط کنید. نگذارید سیاهدانه نیم‌کوب زیاد در معرض هوا قرار بگیرد چون خواص خود را از دست می دهد اما وقتی با عسل ترکیب شود تا مدت های طولانی خواص خود را حفظ می کند،از این معجون روزی چند قاشق چای خوری میل کنید( میتوانید هر ۸ساعت یک قاشق میل کنید)

یکی از راههای درمان سنگ های کلیه استفاده از عسل وبرگ های گیاه پنیرک است که برای این منظور توصیه میشود چند برگ از برگ های گیاه پنیرک را ریز کرده در یک فنجان آب بجوشانید سپس یک قاشق عسل ویک قاشق کره گاوی هم اضافه کنید مصرف مداوم این نوشیدنی گرم سنگ کلیه را حرکت داده وکلیه را پاک سازی میکند.

مخلوط عرقیجات خارشتر، خارخاسک و اسطوخودوس (از هر کدام یک لیوان) همراه با مقداری عسل (۲ قاشق سوپ خوری) برای دفع سنگ ریزه های کلیه و مثانه مفید و مؤثر خواهد بود.

ترکیب عسل و دارچین هم برای درمان درد کلیه توصیه شده است. به این صورت که مقدار عسل دو برابر دارچین باشد با آب ولرم مخلوط کنید و به صورت روزانه مصرف کنید،  باید توجه داشته باشید که حتما ازعسل طبیعی استفاده کنید زیرا عسل تقلبی شهد کم ترو مواد قندی بیشتری دارد وباید دفع شود و همین هم باعث می شود تا کار کلیه سخت تر شود.

علاوه بر مطلب درمان کلیه با عسل طبیعی حتما مطالب زیر را مطالعه کنید:

درمان بیماریهای گوارشی با عسل طبیعی ؛ درمان یبوست و اسهال

عسل در بارداری مضر است؟ تاثیر عسل در دوران بارداری

درمان دندان با عسل ؛ خواص عسل برای لثه و جلوگیری از پوسیدگی دندان

درمان معده درد با عسل ، راهکارهای مفید برای انواع معده درد

درمان سرماخوردگی با عسل و انواع معجون های ترکیبی با عسل

تشخیص عسل طبیعی چگونه است؟ – راههای تشخیص عسل مرغوب

بارگذاری بیشتر در عسل درمانی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *