خانه خرید عسل طبیعی قیمت عسل طبیعی و اصل در ایران – عوامل موثر بر قیمت عسل مرغوب

قیمت عسل طبیعی و اصل در ایران – عوامل موثر بر قیمت عسل مرغوب

97
قیمت عسل طبیعی

چگونگی قیمت عسل طبیعی و ارگانیک در ایران

عوامل موثر بر قیمت عسل طبیعی

زنبورداران با توجه به ارزش و کیفیت عسل که ممکن است درجات متفاوتی داشته باشد بر روی آن قیمت گذاری می کنند و هزینه عسل را مشخص می سازند، در بازار با انواع عسل با قیمت های متفاوت مواجه خواهید شد از قیمت های بسیار پایین تا قیمت های بالا، اما جای تعجب ندارد که عسل های ارزان قیمت، کاملا صنعتی می باشند و زنبور عسل هیچ نقشی در تولید آن ها نداشته و به اصطلاح عسل های دیگی می باشند.

نوع گلی که عسل از آن تشکیل شده است در قیمت عسل تاثیر می گذارد، به عنوان نمونه عسل گیاه کنار به دلیل کمیاب بودن قیمت بالاتری نسبت به سایر طعم های عسل طبیعی دارد.

عوامل دیگری ھمچون افزایش ھزینه ھای جانبی، تولید و نرخ دستمزد کارگران، افزایش نرخ باربری، نوع بسته بندی، میزان عرضه وتقاضا، واردات وصادرات و میانگین قیمت عسل طبیعی موجود در بازار و مجموع هزینه های تولید هرکیلو عسل از جمله موارد تاثیر گذار بر قیمت عسل می باشد.

اطمینان داشته باشید که ما درکافه عسل ، عسل طبیعی را به صورت مستقیم از کندو به فروش می رسانیم و هیچ عملیاتی مانند حرارت دادن بر روی آن انجام نمی دهیم و برای جلب رضایت مشتری عسل طبیعی را با قیمتی بسیار مناسب عرضه می کنیم.

مشاهده آخرین قیمت انواع عسل طبیعی در سال ۹۷

بارگذاری بیشتر در خرید عسل طبیعی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *